Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 14,1% sub estimat

Pachet sistem monitorizare glicemica continua si Pachet pompa cu sensor integrat

Număr anunț
CAN1016395
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.698.048 RON
Valoare atribuită
6.609.400 RON 14,1% sub estimat
Data anunțului
31.01.2020 01:42
Anunț de participare
CN1010045

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 6.609.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachet sistem monitorizare glicemica continua MEDTRONIC ROMANIA SRL 2 contracte 6.356.500 RON
MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 10407 · 27.05.2019
MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 10415 · 28.05.2019 6.356.500 RON
2 Pachet pompa cu senzor integrat MEDTRONIC ROMANIA SRL 252.900 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

6.609.400 RON

din 7.698.048 RON estimat 14,1%

Adjudecat la 85,9% din estimat · economie 1.088.648 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.