Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,1% sub estimat
Pachet sistem monitorizare glicemica continua si Pachet pompa cu sensor integrat
- Număr anunț
- CN1010045
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.698.048 RON
- Valoare atribuită
- 6.609.400 RON 14,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.03.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1016395
- Termen limită
- 30.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 058-133304
- Documentație de atribuire
- DF1043309
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.PDF.p7s
- FisaDate_DF1043309.pdf
- Formulare.doc.p7s
- ModelContract_DF1043309.pdf
- Model orientativ Acord cadru si Contract subsecvent.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 6.609.400 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pachet sistem monitorizare glicemica continua | — | MEDTRONIC ROMANIA SRL 2 contracte | 6.356.500 RON |
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 10407 · 27.05.2019 | — | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 10415 · 28.05.2019 | 6.356.500 RON | |||
| 2 | Pachet pompa cu senzor integrat | — | MEDTRONIC ROMANIA SRL | 252.900 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Valoare atribuită
6.609.400 RON
din 7.698.048 RON estimat
14,1%
Adjudecat la 85,9% din estimat · economie 1.088.648 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.