Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de dezinsectie si deratizare Lot 1 Timisoara Servicii de dezinsectie si deratizare Lot 2 Facultatea de Inginerie Hunedoara
- Număr anunț
- SCNA1023191
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- GEMINI TRADE DDD SRL (CUI 14335839)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 558.000 RON
- Valoare atribuită
- 580.758,45 RON
- Data anunțului
- 16.09.2020 09:55
- Anunț de participare
- SCN1041210
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 558.000 RON Adjudecat: 580.758,45 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de dezinsectie si deratizare Lot . 1 – Timisoara | 522.000 RON | GEMINI TRADE DDD S.R.L. 3 contracte | 545.581,49 RON |
| GEMINI TRADE DDD S.R.L. · contract 10250 · 03.09.2019 | — | |||
| GEMINI TRADE DDD S.R.L. · contract 10252 · 03.09.2019 | 260.912,40 RON | |||
| GEMINI TRADE DDD S.R.L. · contract 9401 · 03.09.2020 | 284.669,09 RON | |||
| 2 | Servicii de dezinsectie si deratizare Lot 2 Facultatea de Ingin… | 36.000 RON | GEMINI TRADE DDD S.R.L. 3 contracte | 35.176,96 RON ↓2,3% |
| GEMINI TRADE DDD S.R.L. · contract 10253 · 03.09.2019 | 17.588,48 RON | |||
| GEMINI TRADE DDD S.R.L. · contract 10251 · 03.09.2019 | — | |||
| GEMINI TRADE DDD S.R.L. · contract 9402 · 03.09.2020 | 17.588,48 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GEMINI TRADE DDD SRL CUI RO 14335839
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CORAL IMPEX SRL CUI RO 4986244
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ROZINTOX SRL CUI ro 2193196
Valoare atribuită
580.758,45 RON
din 558.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro