Atribuită Anunț de participare

Servicii de dezinsectie si deratizare Lot 1 Timisoara Servicii de dezinsectie si deratizare Lot 2 Facultatea de Inginerie Hunedoara

Număr anunț
SCN1041210
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
GEMINI TRADE DDD SRL (CUI 14335839)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
558.000 RON
Valoare atribuită
580.758,45 RON
Data publicării
08.04.2019 09:08
Anunț de atribuire
SCNA1023191
Termen limită
23.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045197

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 558.000 RON Adjudecat: 580.758,45 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de dezinsectie si deratizare Lot . 1 – Timisoara 522.000 RON GEMINI TRADE DDD S.R.L. 3 contracte 545.581,49 RON
GEMINI TRADE DDD S.R.L. · contract 10250 · 03.09.2019
GEMINI TRADE DDD S.R.L. · contract 10252 · 03.09.2019 260.912,40 RON
GEMINI TRADE DDD S.R.L. · contract 9401 · 03.09.2020 284.669,09 RON
2 Servicii de dezinsectie si deratizare Lot 2 Facultatea de Ingin… 36.000 RON GEMINI TRADE DDD S.R.L. 3 contracte 35.176,96 RON ↓2,3%
GEMINI TRADE DDD S.R.L. · contract 10253 · 03.09.2019 17.588,48 RON
GEMINI TRADE DDD S.R.L. · contract 10251 · 03.09.2019
GEMINI TRADE DDD S.R.L. · contract 9402 · 03.09.2020 17.588,48 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
GEMINI TRADE DDD SRL CUI RO 14335839
Oferta 2 Individuala
Ofertant
CORAL IMPEX SRL CUI RO 4986244
Oferta 3 Individuala
Ofertant
ROZINTOX SRL CUI ro 2193196
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

580.758,45 RON

din 558.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.