Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 92,9% sub estimat
Acord-cadru de furnizare Motorina EURO 5, Benzina Premium fara plumb 95, Benzina Premium fara plumb 98.
- Număr anunț
- CAN1022624
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 984.966.000 RON
- Valoare atribuită
- 69.771.992,54 RON 92,9% sub estimat
- Data anunțului
- 18.11.2020 01:39
- Anunț de participare
- CN1010110
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Estimat: 984.966.000 RON Adjudecat: 69.771.992,54 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Motorină EURO 5 | 170.496.000 RON | S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. 11 contracte | 8.079.085,80 RON ↓95,3% |
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 206939/8 · 29.07.2020 | 789.926,34 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 1/206939 · 31.10.2019 | 755.418,40 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 206939/2 · 27.11.2019 | 236.239,58 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 206939/3 · 04.12.2019 | 445.424,02 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 4/206939/1 · 13.12.2019 | 689.782,91 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 5/206939 · 14.01.2020 | 738.658,95 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 6/206939 · 07.02.2020 | 596.673,29 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 6/206939 · 11.02.2020 | 572.856,73 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 206939/6 · 11.02.2020 | 508.894,98 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 7/206939 · 04.05.2020 | 2.100.840,34 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 206939/8 · 29.07.2020 | 644.370,26 RON | |||
| 2 | Benzină „premium fără plumb 95” | 803.550.000 RON | S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. 13 contracte | 61.689.417,24 RON ↓92,3% |
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 9/206024 · 04.05.2020 | 21.008.403,36 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 7/206024 · 14.01.2020 | 4.507.125,01 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 3/206024 · 20.11.2019 | 1.845.262,80 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 204539 · 27.09.2019 | — | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 206024/4 · 27.11.2019 | 800.958,62 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 206024/8 · 11.02.2020 | 4.197.239,47 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 206024/5 · 05.12.2019 | 4.097.756,82 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 6/206024/1 · 13.12.2019 | 5.431.196,38 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 8/ 206024 · 11.02.2020 | 3.715.964,03 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 8/206024 · 11.02.2020 | 5.040.335,28 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 8/206024 · 07.02.2020 | 4.982.344,69 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 1/204539/1 · 04.10.2019 | 3.040.706,07 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 2/206024 · 29.10.2019 | 3.022.124,71 RON | |||
| 3 | Benzină „premium fără plumb 98” | 10.920.000 RON | S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. 8 contracte | 3.489,50 RON ↓100,0% |
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 4/207767 · 11.02.2020 | 879,67 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 4/207767 · 11.02.2020 | 225,30 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 4/207767 · 11.02.2020 | 38,02 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 3/207767 · 14.01.2020 | 238,71 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 4/207767 · 11.02.2020 | 609,15 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 207767/4 · 11.02.2020 | 609,15 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 2/207767/1 · 13.12.2019 | 323,74 RON | |||
| S.C. LUKOIL ROMANIA S.R.L. · contract 207767/1 · 12.11.2019 | 565,76 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
69.771.992,54 RON
din 984.966.000 RON estimat
92,9%
Adjudecat la 7,1% din estimat · economie 915.194.007,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.