Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 92,9% sub estimat
Acord-cadru de furnizare Motorina EURO 5, Benzina Premium fara plumb 95, Benzina Premium fara plumb 98.
- Număr anunț
- CN1010110
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 984.966.000 RON
- Valoare atribuită
- 69.771.992,54 RON 92,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1022624
- Termen limită
- 07.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 059-135887
- Documentație de atribuire
- DF1043419
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
69.771.992,54 RON
din 984.966.000 RON estimat
92,9%
Adjudecat la 7,1% din estimat · economie 915.194.007,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.