Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 96,1% sub estimat

,,Servicii de intretinere si reparare a autovehiculelor cu sarcina maxima autorizata mai mare de 3.5 T(inclusiv tractoare)”

Număr anunț
CAN1012246
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
PLANEO TRADING SRL (CUI 15240958)
Cod CPV
50114000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.832.150,50 RON
Valoare atribuită
71.900,50 RON 96,1% sub estimat
Data anunțului
26.01.2021 09:53
Anunț de participare
CN1004468

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (10)

Adjudecat: 71.900,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 MERCEDES ACTROS(6*6) AD AUTO TOTAL
2 MERCEDES ACTROS(AUTOTRACTOR 6*4 MODEL 2004) AD AUTO TOTAL
3 MERCEDES ACTROS(AUTOTRACTOR 6*4 V8) AD AUTO TOTAL 3 contracte 7.971,90 RON
AD AUTO TOTAL · contract 325 · 25.01.2021 5.721,90 RON
AD AUTO TOTAL · contract 55 · 12.02.2019
AD AUTO TOTAL · contract 282 · 19.06.2019 2.250 RON
4 MERCEDES TOURISMO AD AUTO TOTAL
5 VOLVO FM9 AD AUTO TOTAL
6 VOLVO ( FEL3C/PFA-10.0H) AD AUTO TOTAL 2 contracte 1.068 RON
AD AUTO TOTAL · contract 58 · 12.02.2019
AD AUTO TOTAL · contract 4 · 25.01.2021 1.068 RON
7 SETRA AD AUTO TOTAL
8 IVECO EUROCARGO AD AUTO TOTAL
10 RENAULT MIDLUM AD AUTO TOTAL
11 SAME Explorer 85, 95, 100 PLANEO TRADING 9 contracte 62.860,60 RON
PLANEO TRADING · contract 285 · 26.06.2019 20.282 RON
PLANEO TRADING · contract 328 · 11.09.2019 3.370 RON
PLANEO TRADING · contract 178 · 29.03.2019 576 RON
PLANEO TRADING · contract 389 · 08.10.2019 4.529,40 RON
PLANEO TRADING · contract 447 · 08.11.2019 5.311 RON
PLANEO TRADING · contract 462 · 02.12.2019 11.864,20 RON
PLANEO TRADING · contract 62 · 12.02.2019
PLANEO TRADING · contract 362 · 12.09.2019 12.072 RON
PLANEO TRADING · contract 252 · 28.05.2019 4.856 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
PLANEO TRADING SRL CUI RO 15240958

Valoare atribuită

71.900,50 RON

din 1.832.150,50 RON estimat 96,1%

Adjudecat la 3,9% din estimat · economie 1.760.250 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.