Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 96,1% sub estimat
,,Servicii de intretinere si reparare a autovehiculelor cu sarcina maxima autorizata mai mare de 3.5 T(inclusiv tractoare)”
- Număr anunț
- CN1004468
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- PLANEO TRADING SRL (CUI 15240958)
- Cod CPV
- 50114000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a camioanelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.832.150,50 RON
- Valoare atribuită
- 71.900,50 RON 96,1% sub estimat
- Data publicării
- 21.09.2018 08:11
- Anunț de atribuire
- CAN1012246
- Termen limită
- 26.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1024432
Documente
Documentația de atribuire
- Cap II Anexa 1,2 si 3.xls.p7s
- Cap II-Caiet de Sarcini - reparatii auto peste 3 5 tone.docx.p7s
- Cap III Formulare.docx.p7s
- CAP IV Model acord cadru si contract subsecvent de servicii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1024432.pdf
- Formular 2 Centralizator de preturi.xls.p7s
DUAE
Loturi (10)
Adjudecat: 71.900,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MERCEDES ACTROS(6*6) | — | AD AUTO TOTAL | — |
| 2 | MERCEDES ACTROS(AUTOTRACTOR 6*4 MODEL 2004) | — | AD AUTO TOTAL | — |
| 3 | MERCEDES ACTROS(AUTOTRACTOR 6*4 V8) | — | AD AUTO TOTAL 3 contracte | 7.971,90 RON |
| AD AUTO TOTAL · contract 325 · 25.01.2021 | 5.721,90 RON | |||
| AD AUTO TOTAL · contract 55 · 12.02.2019 | — | |||
| AD AUTO TOTAL · contract 282 · 19.06.2019 | 2.250 RON | |||
| 4 | MERCEDES TOURISMO | — | AD AUTO TOTAL | — |
| 5 | VOLVO FM9 | — | AD AUTO TOTAL | — |
| 6 | VOLVO ( FEL3C/PFA-10.0H) | — | AD AUTO TOTAL 2 contracte | 1.068 RON |
| AD AUTO TOTAL · contract 58 · 12.02.2019 | — | |||
| AD AUTO TOTAL · contract 4 · 25.01.2021 | 1.068 RON | |||
| 7 | SETRA | — | AD AUTO TOTAL | — |
| 8 | IVECO EUROCARGO | — | AD AUTO TOTAL | — |
| 10 | RENAULT MIDLUM | — | AD AUTO TOTAL | — |
| 11 | SAME Explorer 85, 95, 100 | — | PLANEO TRADING 9 contracte | 62.860,60 RON |
| PLANEO TRADING · contract 285 · 26.06.2019 | 20.282 RON | |||
| PLANEO TRADING · contract 328 · 11.09.2019 | 3.370 RON | |||
| PLANEO TRADING · contract 178 · 29.03.2019 | 576 RON | |||
| PLANEO TRADING · contract 389 · 08.10.2019 | 4.529,40 RON | |||
| PLANEO TRADING · contract 447 · 08.11.2019 | 5.311 RON | |||
| PLANEO TRADING · contract 462 · 02.12.2019 | 11.864,20 RON | |||
| PLANEO TRADING · contract 62 · 12.02.2019 | — | |||
| PLANEO TRADING · contract 362 · 12.09.2019 | 12.072 RON | |||
| PLANEO TRADING · contract 252 · 28.05.2019 | 4.856 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AD AUTO TOTAL SRL CUI 6844726
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
PLANEO TRADING SRL CUI RO 15240958
Valoare atribuită
71.900,50 RON
din 1.832.150,50 RON estimat
96,1%
Adjudecat la 3,9% din estimat · economie 1.760.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.