Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 32,2% sub estimat

Achiizitie Contoare statice trifazate de tip orar

Număr anunț
CAN1027509
Autoritate contractantă
RETELE ELECTRICE ROMANIA S.A. (CUI RO14507322)
Furnizor / câștigător
AEM SA (CUI 22362524)
Cod CPV
38552000-9 · Contoare electronice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.790.000 RON
Valoare atribuită
14.092.979,78 RON 32,2% sub estimat
Data anunțului
04.03.2022 19:00
Anunț de participare
CN1011005

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 14.092.979,78 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot1-Contoare pentru montaj indirect clasa 0,2S AEM S.A. 13 contracte 6.169.000 RON
AEM S.A. · contract EDM CS1-AC 870/02.12.2019 · 06.01.2020 626.850 RON
AEM S.A. · contract CS3-EDM-7600003744-8400001006-CONTOARE AMR MONTAJ INDIRECT · 26.10.2020 417.900 RON
AEM S.A. · contract EDD-CS1-AC 872/02.12.2019 · 06.01.2020 457.700 RON
AEM S.A. · contract CS2 EDD- 7600003668-8400001008 · 17.07.2020 497.500 RON
AEM S.A. · contract CS2-EDB-7600003669-8400001007 · 17.07.2020 497.500 RON
AEM S.A. · contract EDD-CS3-7600003857-8400001008-CONTOARE MONTAJ INDIRECT AMR · 20.01.2021 378.100 RON
AEM S.A. · contract EDM-CS4-7600003856-8400001006-CONTOARE MONTAJ INDIRECT AMR · 20.01.2021 985.050 RON
AEM S.A. · contract EDB CS3 7600003858-8400001007-CONTOARE MONTAJ INDIRECT AMR · 20.01.2021 228.850 RON
AEM S.A. · contract CS4-EDB-7600004150-8400001007-CONTOARE AMR MONTAJ INDIRECT · 02.08.2021 318.400 RON
AEM S.A. · contract CS5-EDM-7600004149-8400001006-CONTOARE AEM-MONTAJ INDIRECT · 02.08.2021 159.200 RON
AEM S.A. · contract CS2-EDM-7600003667-8400001006 · 17.07.2020 995.000 RON
AEM S.A. · contract EDB CS1-AC 871/02.12.2019 · 06.01.2020 606.950 RON
AEM S.A. · contract 870,871,872 · 06.01.2020
2 Lot2- Contoare pentru montaj semidirect clasa 0,5S sau C; conto… AEM S.A. 13 contracte 7.923.979,78 RON
AEM S.A. · contract CS2-7600004349-8400001781 · 23.02.2022 55.500 RON
AEM S.A. · contract EDB-CS1-AC 874/02.12.2019 · 06.01.2020 1.607.970 RON
AEM S.A. · contract CS1-EDD-AC 875/02.12.2019 · 06.01.2020 1.189.780 RON
AEM S.A. · contract CS1-EDM-AC 873/02.12.2019 · 06.01.2020 2.049.720 RON
AEM S.A. · contract CS2-EDM-7600003658-8400001009 · 21.07.2020 202.338,40 RON
AEM S.A. · contract CS2-EDD-7600003659-8400001011 · 21.07.2020 275.906,46 RON
AEM S.A. · contract CS2-EDB-7600003660-8400001010 · 21.07.2020 478.244,92 RON
AEM S.A. · contract CS3-EDD-7600003745-8400001011-CONTOARE AMR MONTAJ SEMIDIRECT SI DIRECT · 26.10.2020 153.140 RON
AEM S.A. · contract EDD-CS4-7600003855-8400001011-CONTOARE MONTAJ SEMIDIRECT SI DIRECT · 20.01.2021 394.630 RON
AEM S.A. · contract EDM-CS3-7600003854-8400001009-CONTOARE MONTAJ SEMIDIRECT SI DIRECT AMR · 20.01.2021 412.300 RON
AEM S.A. · contract CS2-7600004350-8400001780 · 23.02.2022 327.450 RON
AEM S.A. · contract CS3-7600004384-8400001029 · 23.02.2022 777.000 RON
AEM S.A. · contract 873,874,875 · 16.12.2019

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
AEM SA CUI 22362524
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

14.092.979,78 RON

din 20.790.000 RON estimat 32,2%

Adjudecat la 67,8% din estimat · economie 6.697.020,22 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.