Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,2% sub estimat
Achiizitie Contoare statice trifazate de tip orar
- Număr anunț
- CN1011005
- Autoritate contractantă
- RETELE ELECTRICE ROMANIA S.A. (CUI RO14507322)
- Furnizor / câștigător
- AEM SA (CUI 22362524)
- Cod CPV
- 38552000-9 · Contoare electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura competitiva cu negocierecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.790.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.092.979,78 RON 32,2% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2019 01:52
- Anunț de atribuire
- CAN1027509
- Termen limită
- 14.06.2019 15:46
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 088-212034
- Documentație de atribuire
- DF1047091
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini+Anexa-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1047091.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- MODEL CONTRACT-semnat.7z.p7s
- Specificatii tehnice-semnat.7z.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 14.092.979,78 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot1-Contoare pentru montaj indirect clasa 0,2S | — | AEM S.A. 13 contracte | 6.169.000 RON |
| AEM S.A. · contract EDM CS1-AC 870/02.12.2019 · 06.01.2020 | 626.850 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS3-EDM-7600003744-8400001006-CONTOARE AMR MONTAJ INDIRECT · 26.10.2020 | 417.900 RON | |||
| AEM S.A. · contract EDD-CS1-AC 872/02.12.2019 · 06.01.2020 | 457.700 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS2 EDD- 7600003668-8400001008 · 17.07.2020 | 497.500 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS2-EDB-7600003669-8400001007 · 17.07.2020 | 497.500 RON | |||
| AEM S.A. · contract EDD-CS3-7600003857-8400001008-CONTOARE MONTAJ INDIRECT AMR · 20.01.2021 | 378.100 RON | |||
| AEM S.A. · contract EDM-CS4-7600003856-8400001006-CONTOARE MONTAJ INDIRECT AMR · 20.01.2021 | 985.050 RON | |||
| AEM S.A. · contract EDB CS3 7600003858-8400001007-CONTOARE MONTAJ INDIRECT AMR · 20.01.2021 | 228.850 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS4-EDB-7600004150-8400001007-CONTOARE AMR MONTAJ INDIRECT · 02.08.2021 | 318.400 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS5-EDM-7600004149-8400001006-CONTOARE AEM-MONTAJ INDIRECT · 02.08.2021 | 159.200 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS2-EDM-7600003667-8400001006 · 17.07.2020 | 995.000 RON | |||
| AEM S.A. · contract EDB CS1-AC 871/02.12.2019 · 06.01.2020 | 606.950 RON | |||
| AEM S.A. · contract 870,871,872 · 06.01.2020 | — | |||
| 2 | Lot2- Contoare pentru montaj semidirect clasa 0,5S sau C; conto… | — | AEM S.A. 13 contracte | 7.923.979,78 RON |
| AEM S.A. · contract CS2-7600004349-8400001781 · 23.02.2022 | 55.500 RON | |||
| AEM S.A. · contract EDB-CS1-AC 874/02.12.2019 · 06.01.2020 | 1.607.970 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS1-EDD-AC 875/02.12.2019 · 06.01.2020 | 1.189.780 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS1-EDM-AC 873/02.12.2019 · 06.01.2020 | 2.049.720 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS2-EDM-7600003658-8400001009 · 21.07.2020 | 202.338,40 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS2-EDD-7600003659-8400001011 · 21.07.2020 | 275.906,46 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS2-EDB-7600003660-8400001010 · 21.07.2020 | 478.244,92 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS3-EDD-7600003745-8400001011-CONTOARE AMR MONTAJ SEMIDIRECT SI DIRECT · 26.10.2020 | 153.140 RON | |||
| AEM S.A. · contract EDD-CS4-7600003855-8400001011-CONTOARE MONTAJ SEMIDIRECT SI DIRECT · 20.01.2021 | 394.630 RON | |||
| AEM S.A. · contract EDM-CS3-7600003854-8400001009-CONTOARE MONTAJ SEMIDIRECT SI DIRECT AMR · 20.01.2021 | 412.300 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS2-7600004350-8400001780 · 23.02.2022 | 327.450 RON | |||
| AEM S.A. · contract CS3-7600004384-8400001029 · 23.02.2022 | 777.000 RON | |||
| AEM S.A. · contract 873,874,875 · 16.12.2019 | — | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AEM SA CUI 22362524
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MODERN POWER SYSTEMS SRL CUI RO 29974172
Valoare atribuită
14.092.979,78 RON
din 20.790.000 RON estimat
32,2%
Adjudecat la 67,8% din estimat · economie 6.697.020,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.