Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 86,9% sub estimat
Reactivi și consumabile de laborator
- Număr anunț
- CAN1019290
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.989.620 RON
- Valoare atribuită
- 787.522,80 RON 86,9% sub estimat
- Data anunțului
- 29.07.2022 17:01
- Anunț de participare
- CN1011235
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (6)
Adjudecat: 787.522,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pachet diagnostic rapid | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. 26 contracte | 463.500 RON |
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 3007 · 09.10.2020 | 19.500 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 1836 · 09.04.2021 | 19.500 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 3066 · 14.09.2021 | 19.500 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 2661 · 09.09.2019 | 33.300 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 1836 · 14.06.2022 | 11.700 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 3398 · 08.11.2019 | 39.000 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 3756 · 13.12.2019 | 29.250 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 2116 · 31.07.2019 | 26.700 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 427 · 21.01.2020 | 15.600 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 1439 · 09.05.2022 | 11.700 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 874 · 31.03.2022 | 11.700 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 1063 · 13.03.2020 | 27.750 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 533 · 09.03.2022 | 19.500 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 86 · 12.01.2022 | 3.900 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 2062 · 24.07.2019 | — | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 1406 · 02.04.2020 | 20.550 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 1685 · 12.05.2020 | 11.700 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 2103 · 08.07.2020 | 7.800 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 2396 · 10.08.2020 | 11.700 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 2623 · 07.09.2020 | 11.700 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 1836 · 09.04.2021 | 31.050 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 3690 · 27.11.2020 | 29.250 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 3813 · 05.11.2021 | 11.700 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 3827 · 14.12.2020 | 8.250 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 1574 · 17.03.2021 | 19.500 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX S.R.L. · contract 3345 · 06.10.2021 | 11.700 RON | |||
| 2 | Eprubetă recoltare (dop mov) 5ml | — | ENGLOBER S.R.L. 23 contracte | 121.296 RON |
| ENGLOBER S.R.L. · contract 1672 · 26.03.2021 | 2.280 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 2139 · 18.05.2021 | 2.850 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 2517 · 21.07.2021 | 1.824 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 2190 · 13.07.2022 | 1.900 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 2800 · 26.08.2021 | 2.280 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 1237 · 03.02.2021 | 2.850 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 3203 · 27.09.2021 | 1.900 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 2358 · 14.08.2019 | 3.040 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 765 · 14.03.2022 | 1.330 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 944 · 07.01.2021 | 2.850 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 3196 · 29.10.2020 | 2.850 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 3003 · 09.10.2019 | 2.280 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 2219 · 05.08.2019 | — | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 3270 · 31.10.2019 | 1.520 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 4305 · 16.12.2021 | 3.040 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 3608 · 05.12.2019 | 2.850 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 1583 · 28.04.2020 | 3.040 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 3640 · 27.10.2021 | 2.850 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 1836 · 28.05.2020 | 68.400 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 4007 · 24.11.2021 | 3.192 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 1189 · 14.04.2022 | 2.280 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 764 · 14.02.2020 | 3.040 RON | |||
| ENGLOBER S.R.L. · contract 3757 · 04.12.2020 | 2.850 RON | |||
| 3 | Pachet reactivi și consumabile compatibile cu analizorul I-STAT | — | DUCOS TRADING SRL 2 contracte | 2.008,80 RON |
| DUCOS TRADING SRL · contract 2063 · 24.07.2019 | — | |||
| DUCOS TRADING SRL · contract 2873 · 07.10.2019 | 2.008,80 RON | |||
| 4 | Pachet identificare fenotipică rapidă a rezistenței la beta-lac… | — | DIAMEDIX IMPEX 12 contracte | 132.990 RON |
| DIAMEDIX IMPEX · contract 534 · 09.03.2022 | 3.940 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 2064 · 24.07.2019 | — | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 2117 · 31.07.2019 | 9.020 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 2662 · 09.09.2019 | 20.010 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 3757 · 13.12.2019 | 6.350 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 1407 · 02.04.2020 | 8.450 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 1234 · 03.02.2021 | 7.620 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 2638 · 05.08.2021 | 12.700 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 292 · 31.01.2022 | 1.270 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 875 · 31.03.2022 | 1.400 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 1837 · 14.06.2022 | 5.080 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract 1927 · 17.06.2022 | 57.150 RON | |||
| 5 | Vârfuri de pipetă 300μL | — | NOVA GROUP INVESTMENT 6 contracte | 8.075 RON |
| NOVA GROUP INVESTMENT · contract 3768 · 04.12.2020 | 3.800 RON | |||
| AVENA MEDICA S.R.L.,NOVA GROUP INVESTMENT · contract 2220 · 05.08.2019 | — | |||
| NOVA GROUP INVESTMENT · contract 3031 · 10.10.2019 | 950 RON | |||
| NOVA GROUP INVESTMENT · contract 3291 · 01.10.2021 | 665 RON | |||
| NOVA GROUP INVESTMENT · contract 1709 · 29.03.2021 | 1.330 RON | |||
| NOVA GROUP INVESTMENT · contract 1459 · 04.03.2021 | 1.330 RON | |||
| 6 | QIAmp DSP Virus Kit | — | Omnivet Impex S.R.L. 9 contracte | 59.653 RON |
| Omnivet Impex S.R.L. · contract 1111 · 13.03.2020 | 7.250 RON | |||
| Omnivet Impex S.R.L. · contract 2020 · 24.06.2020 | 5.800 RON | |||
| Omnivet Impex S.R.L. · contract 950 · 04.03.2020 | 1.653 RON | |||
| Omnivet Impex S.R.L. · contract 529 · 30.01.2020 | 5.800 RON | |||
| Omnivet Impex S.R.L. · contract 1533 · 22.04.2020 | 14.500 RON | |||
| Omnivet Impex S.R.L. · contract 1284 · 17.03.2020 | 4.350 RON | |||
| Omnivet Impex S.R.L. · contract 508 · 29.01.2020 | 8.700 RON | |||
| Omnivet Impex S.R.L. · contract 1194 · 13.03.2020 | 11.600 RON | |||
| Omnivet Impex S.R.L. · contract 2065 · 24.07.2019 | — | |||
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NOVA FIT 2000 SRL CUI RO 15178082
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Valoare atribuită
787.522,80 RON
din 5.989.620 RON estimat
86,9%
Adjudecat la 13,1% din estimat · economie 5.202.097,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.