Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 86,9% sub estimat
Reactivi și consumabile de laborator
- Număr anunț
- CN1011235
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.989.620 RON
- Valoare atribuită
- 787.522,80 RON 86,9% sub estimat
- Data publicării
- 14.05.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1019290
- Termen limită
- 14.06.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 092-221629
- Documentație de atribuire
- DF1048033
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Anexa 1 specificatii tehnice reactivi si consumabile de laborator.docx.p7s
- Caiet de sarcini - Anexa 2 cantitati-valori reactivi si consumabile de laborator.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini reactivi si consumabile laborator.docx.p7s
- FisaDate_DF1048033.pdf
- Formulare Reactivi si consumabile de laborator.docx.p7s
- Model acord cadru reactivi si consumabile de laborator.docx.p7s
- Model contract subsecvent reactivi si consumabile de laborator.docx.p7s
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NOVA FIT 2000 SRL CUI RO 15178082
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Valoare atribuită
787.522,80 RON
din 5.989.620 RON estimat
86,9%
Adjudecat la 13,1% din estimat · economie 5.202.097,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.