Atribuită Anunț atribuire

"Negociere 1 MEDICAMENTE 4 din 2023" pentru atribuirea acordurilor cadru de achizitie medicamente.

Număr anunț
CAN1110967
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.360 RON
Valoare atribuită
73.360 RON
Data anunțului
05.09.2023 11:58

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 73.360 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
BIO EEL S.R.L. 73.360 RON

Valoare atribuită

73.360 RON

din 73.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.