Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,0% sub estimat
PULPE PUI INFERIOARE CG 10 KG
- Număr anunț
- DA20044239
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 549,50 RON
- Valoare atribuită
- 511 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.04.2018 13:37
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.04.2018 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
511 RON
din 549,50 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 38,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.