Atribuită Cumpărare directă

SERVICII INLOCUIRE DUZA ASEPTOJET S

Număr anunț
DA36084990
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
05.07.2024 14:27
Data finalizării
08.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON