Ofertă acceptată Cumpărare directă

Planuri pentru-obtinerea Certificatui de Urbanism si Suport Topografic avizat OCPI

Număr anunț
DA20136240
Autoritate contractantă
COMUNA SALCIILE (CUI 2843914)
Furnizor / câștigător
TOPING COMPANY SRL (CUI 17755020)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.750 RON
Valoare atribuită
9.750 RON
Data publicării
23.04.2018 13:41
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.750 RON

din 9.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.