Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLUCOZA 10% x 500 ML B BRAUN

Număr anunț
DA20288705
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,20 RON
Valoare atribuită
267,20 RON
Data publicării
09.05.2018 13:42
Termen limită
15.05.2018 17:00
Data finalizării
10.05.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,20 RON

din 267,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.