Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctionala Samsung SL-M2675F, laser, monocrom, format A4, fax, ADF
- Număr anunț
- DA20290172
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 445,38 RON
- Valoare atribuită
- 445,38 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 14:30
- Termen limită
- 14.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.05.2018 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
445,38 RON
din 445,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro