Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner 100% NOU Compatibil CANON 6030 si BROTHER MFC 8380
- Număr anunț
- DA20307876
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168 RON
- Valoare atribuită
- 173,97 RON
- Data publicării
- 10.05.2018 17:00
- Termen limită
- 15.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2018 15:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
173,97 RON
din 168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro