Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,1% sub estimat
200G PRODLACTA UNT 65%
- Număr anunț
- DA20417024
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15530000-2 · Unt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230,76 RON
- Valoare atribuită
- 221,40 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2018 15:36
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2018 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
221,40 RON
din 230,76 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 9,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.