Ofertă acceptată Cumpărare directă

MIALGIN 100MG/2ML X 5FI ZENTIVA (PETHIDINUM)

Număr anunț
DA20477699
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32,75 RON
Valoare atribuită
32,75 RON
Data publicării
30.05.2018 10:58
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32,75 RON

din 32,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.