Atribuită Cumpărare directă

BETABIOPTAL PIC OFT si BETABIOPTAL UNG OFTALMIC

Număr anunț
DA36309446
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
145,78 RON
Data publicării
19.08.2024 14:30
Data finalizării
21.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,78 RON