Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MIOFILIN INJ 24MG/ML 5FI X 10ML (AMINOPHYLLINUM)
- Număr anunț
- DA20554717
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.320 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 14:26
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 17:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.320 RON
din 1.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro