Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie / verificare aparate 9000-18000 btu split de perete
- Număr anunț
- DA20640981
- Autoritate contractantă
- LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA (CUI 16557041)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 385 RON
- Valoare atribuită
- 385 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 13:40
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
385 RON
din 385 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro