Ofertă acceptată Cumpărare directă

HUMULIN R 100UI/ML 10ML * 1 FL - INSULINE UMANE

Număr anunț
DA20638814
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33615100-5 · Insulina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,40 RON
Valoare atribuită
379,40 RON
Data publicării
18.06.2018 12:23
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379,40 RON

din 379,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.