Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de implementare a proiectului RENNS
- Număr anunț
- DA22169819
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
- Furnizor / câștigător
- MICRO MAPPER SRL (CUI RO14352309)
- Cod CPV
- 72321000-1 · Servicii de baze de date cu valoare adaugata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.580 RON
- Valoare finală
- 30.580 RON
- Data publicării
- 28.12.2018 09:43
- Termen limită
- 02.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.