Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de dirigentie de santier
- Număr anunț
- DA22843937
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
- Furnizor / câștigător
- DIRANT 58 ADE PREST S.R.L. (CUI 38885562)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.156,44 RON
- Valoare finală
- 4.156,44 RON
- Data publicării
- 16.04.2019 12:33
- Termen limită
- 05.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 08:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.