Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie toner CE255X ptr. HP LJ PRO MFC M521 compatibil

Număr anunț
DA23603614
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77 RON
Valoare atribuită
77 RON
Data publicării
01.08.2019 09:11
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 09:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77 RON

din 77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.