Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Urocultor-Recoltor-Container recoltare probe urina PP, 60 ml, steril, cu eticheta
- Număr anunț
- DA21120483
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
- Furnizor / câștigător
- AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare finală
- 1.260 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 13:46
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.