Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA ADEZIVA PE SUPORT TEXTIL ( LEUCOPLAST PANZA ) 5cm/5m

Număr anunț
DA20961630
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,50 RON
Valoare atribuită
247,50 RON
Data publicării
03.08.2018 08:35
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,50 RON

din 247,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.