Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie de calcat Tefal Efectis Anticalc GV6840E0, 2200W, 6.5 bari, 300 gr/min, Colector anticalcar,

Număr anunț
DA20965046
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39713510-1 · Fiare de calcat cu aburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,25 RON
Valoare atribuită
483,25 RON
Data publicării
03.08.2018 11:59
Termen limită
08.08.2018 17:00
Data finalizării
03.08.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,25 RON

din 483,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.