Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,0% sub estimat
5L DETARTRANT HS
- Număr anunț
- DA20777427
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 24311900-6 · Clor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,60 RON
- Valoare atribuită
- 230,20 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 15:55
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 16:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
230,20 RON
din 247,60 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 17,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.