Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,3% sub estimat
30 ALUFIX SACI ECONOMY 35L
- Număr anunț
- DA20777483
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 493,35 RON
- Valoare atribuită
- 442,65 RON 10,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.07.2018 15:59
- Termen limită
- 09.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.07.2018 16:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
442,65 RON
din 493,35 RON estimat
10,3%
Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 50,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.