Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLUCOZA 10% SOL.PERF 500ML X 10FL STADA

Număr anunț
DA20809570
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,95 RON
Valoare atribuită
403,95 RON
Data publicării
10.07.2018 10:42
Termen limită
15.07.2018 17:00
Data finalizării
10.07.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,95 RON

din 403,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.