Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,0% sub estimat

5L DET UNIVERSAL HS/MP

Număr anunț
DA21009207
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204,45 RON
Valoare atribuită
190,20 RON 7,0% sub estimat
Data publicării
10.08.2018 13:54
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
10.08.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,20 RON

din 204,45 RON estimat 7,0%

Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 14,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.