Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET STAMPILE PRIMARIA SALCIILE

Număr anunț
DA20817953
Autoritate contractantă
COMUNA SALCIILE (CUI 2843914)
Furnizor / câștigător
QUICK SRL (CUI RO6484830)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,60 RON
Valoare atribuită
372,60 RON
Data publicării
11.07.2018 09:44
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,60 RON

din 372,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.