Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERINGA 5ML / SERINGI 5ML CU AC G22 1 1/2 PLUSJECT( 100 BUC/CUTIE )
- Număr anunț
- DA21021228
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 428,40 RON
- Valoare atribuită
- 428,40 RON
- Data publicării
- 14.08.2018 11:10
- Termen limită
- 19.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.08.2018 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
428,40 RON
din 428,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro