Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pantofi cu cuie pentru saritura in Inaltime model Adizero HJ 2018 marca Adidas

Număr anunț
DA20825039
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE (CUI 4374695)
Furnizor / câștigător
MIDAS DEVELOPMENT SRL (CUI RO32526071)
Cod CPV
18820000-3 · Incaltaminte pentru sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
511,26 RON
Valoare atribuită
511,26 RON
Data publicării
11.07.2018 15:07
Termen limită
16.07.2018 17:00
Data finalizării
11.07.2018 19:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

511,26 RON

din 511,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.