Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cupe ser A15 / A25 / BA400

Număr anunț
DA21001145
Autoritate contractantă
LABORATORUL CENTRAL PENTRU CONTROLUL CALITATII SI IGIENEI VINULUI VALEA CALUGAREASCA (CUI 16557041)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498,02 RON
Valoare finală
498,02 RON
Data publicării
09.08.2018 14:16
Termen limită
15.08.2018 17:00
Data finalizării
15.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.