Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TUB PP 1.2 ML CU DILUTIE
- Număr anunț
- DA20833479
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
- Furnizor / câștigător
- ILCOM GRUP PROTECTION S.R.L. (CUI RO16482615)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,20 RON
- Valoare atribuită
- 211,20 RON
- Data publicării
- 12.07.2018 14:14
- Termen limită
- 17.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.07.2018 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,20 RON
din 211,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro