Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulpa, Spata porc fara os fara slanina refrigerata

Număr anunț
DA21042037
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE (CUI 4374695)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,41 RON
Valoare atribuită
168,41 RON
Data publicării
21.08.2018 13:06
Termen limită
26.08.2018 17:00
Data finalizării
21.08.2018 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,41 RON

din 168,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.