Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet 1 bax de 6 rezerve sapun spuma Tork + Gratuit dozator sapun spuma 1L, Tork
- Număr anunț
- DA20860923
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE (CUI 4374695)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499,20 RON
- Valoare atribuită
- 499,20 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 19:21
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
499,20 RON
din 499,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro