Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun de refulare tip C cu racorduri legate (20 ml)
- Număr anunț
- DA21057589
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
- Furnizor / câștigător
- STING SRL (CUI RO13783214)
- Cod CPV
- 44482100-3 · Furtunuri de incendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440 RON
- Valoare atribuită
- 1.440 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 11:33
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.440 RON
din 1.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro