Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bicarbonat de sodiu 8,4% 100 ml - 3642515

Număr anunț
DA20882713
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346,20 RON
Valoare atribuită
346,20 RON
Data publicării
20.07.2018 12:23
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346,20 RON

din 346,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.