Ofertă refuzată Cumpărare directă

GLUCOZA 10% x 500 ML B BRAUN

Număr anunț
DA21057281
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485,10 RON
Valoare finală
485,10 RON
Data publicării
23.08.2018 11:17
Data finalizării
27.08.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.