Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,9% sub estimat
130G DANONE NATURAL 3.5% 7+1
- Număr anunț
- DA21087211
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15551300-8 · Iaurt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102,06 RON
- Valoare atribuită
- 97,02 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2018 15:16
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
97,02 RON
din 102,06 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 5,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.