Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC Descktop

Număr anunț
DA21149303
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30213400-9 · Unitati centrale de procesare pentru computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.095,15 RON
Valoare atribuită
2.095,15 RON
Data publicării
06.09.2018 11:17
Termen limită
11.09.2018 17:00
Data finalizării
06.09.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.095,15 RON

din 2.095,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.