Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNACIORI SEMIAFUMATI AMB PUNGA CCA 1KG

Număr anunț
DA21158757
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE (CUI 4374695)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,44 RON
Valoare atribuită
153,44 RON
Data publicării
07.09.2018 09:57
Termen limită
13.09.2018 17:00
Data finalizării
10.09.2018 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,44 RON

din 153,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.