Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Congelator Heinner HFF-N80A+, 82 l, Clasa A+, 3 Sertare, Control mecanic, H 84.5 cm, Alb [HFF-N80A+
- Număr anunț
- DA21184369
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711100-0 · Frigidere si congelatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 603,49 RON
- Valoare atribuită
- 603,49 RON
- Data publicării
- 11.09.2018 14:00
- Termen limită
- 16.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.09.2018 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
603,49 RON
din 603,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro