Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 20,1% sub estimat

ARO SET MOP BUMBAC 250G, 3 BUC

Număr anunț
DA21239343
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,48 RON
Valoare atribuită
165,87 RON 20,1% sub estimat
Data publicării
18.09.2018 13:50
Termen limită
23.09.2018 17:00
Data finalizării
18.09.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,87 RON

din 207,48 RON estimat 20,1%

Adjudecat la 79,9% din estimat · economie 41,61 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.